stycznia 04, 2020

tryb INDYWIDUALNY

Cześć!

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z szyciem w zaciszu pracowni na Dąbiu? A może potrzebujesz porad specjalnie pod Twoje uszytki? Jeśli masz czas w tygodniu, zapraszam Cię na warsztaty z szycia w trybie indywidualnym - idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości. Na zajęciach pracują maksymalnie trzy osoby, ale termin i program zajęć oraz tempo pracy dobieramy do każdej osoby indywidualnie. Nie musisz mieć pary, sama dopiszę pozostałe osoby, a każda i tak będzie pracowała według naszych ustaleń.

Sprawdź wolne terminy - tutaj.
W OFERCIE

 • indywidualnie dobrany termin - wybierz pasujący dzień i zapisz się :) zapraszamy w terminach od poniedziałku do piątku w przedziale godzin 10:30 - 21 h; terminy w podpiętym poście na fb;
 • możliwość umówienia się na pojedyncze zajęcia lub wielokrotnie; zniżka już od drugich zajęć! Zajęcia 4 lub 3 godzinne; 8 zajęcia gratis (przy 4h)!
 • indywidualnie dobrany program, specjalnie pod rzeczy, które planujesz szyć - od podstaw, średnio zaawansowane, wykroje z gazet, szycie dla dzieci, szycie z dresówki, odzież biurowa, konstrukcja itp;

 • maszyna własna - uczysz się obsługi swojego modelu lub maszyna dostępna w pracowni; wypożyczenie maszyny wliczone w cenę zajęć (nie musisz dźwigać swojej na każde zajęcia;
 • na zajęciach pracują maksymalnie trzy osoby, ale każda niezależnie od siebie; nie musisz szukać osoby do pary, sama kogoś znajdę;

NA PREZENT

Jest możliwość zakupienia drukowanego bonu upominkowego na 4 godzinne warsztaty --> zapraszamy do sklepu

  SZCZEGÓŁY

  Zajęcia trwają 4 lub 3h. Polecam 4 godzinne, ponieważ są wydajniejsze.

  Zapisujesz się na jedne warsztaty, a następnie możesz kontynuować kolejne spotkania lub poprzestać na pojedynczym spotkaniu.
  KOSZT

  Spotkania 4 godzinne - 120 zł pierwsze zajęcia, 110 zł kolejne. Zbieraj pieczątki - ósme zajęcia GRATIS! :) Karta z pieczątkami ważna przez rok od otrzymania pierwszej pieczątki.

  Można skorzystać z mniejszej liczby godzin (każda godzina liczy się z momentem jej rozpoczęcia):
  --> spotkanie 3 godzinne - 90 zł

  Zabierz na zajęcia siostrę, mamę, przyjaciółkę, chłopaka, brata, a oboje zapłacicie za 4h zajęcia 100 zł/osoby :)

  Istnieje możliwość zakupienia drukowanego bonu upominkowego na 4 godzinne warsztaty --> zapraszamy do sklepu.

  Uwaga! Materiały NIE są wliczone w cenę. Każdy uczestnik kupuje je we własnym zakresie zgodnie z ustaleniami.

  Podstawą rezerwacji terminu jest wpłata zadatku w wysokości połowy opłaty za zajęcia. Zadatek jest niezwrotny, jeśli zapisana osoba wycofa się w okresie krótszym niż 7 dni (włącznie) od umówionego terminu. Jeśli rezygnację z terminu zgłosi się w okresie dłuższym niż 7 dni zadatek przechodzi na kolejne zajęcia lub jest zwracany na konto.
  Dla przykładu: Jeśli osoba chce zarezerwować termin w dniu 12.07, aby nie stracić zadatku rezygnację należy zgłosić do 04.07.


  TERMIN

  Ustalamy go indywidualnie - wystarczy, że skontaktujesz się z nami mailowo (manufakturanamaszynie@gmail.com) lub formularz kontaktowy bloggera.  Wspólnie ustalimy dzień, godzinę i długość zajęć. 

  Sprawdź wolne terminy - tutaj.

  Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w zakresie godzin od 10.30-21h. 

  W czasie zajęć pracują maksymalnie trzy osoby, ale każda ma indywidualnie dobrany program i zakres działania - pracują niezależnie od siebie. Zapisy również w trybie indywidualnym, nie musisz mieć pary.


  PROGRAM

  Również ustalany indywidualnie - możesz rozpocząć naukę od podstaw, umówić się na szycie konkretnej rzeczy (np. sukienka z zaszewkami, bluza z zamkiem i kapturem, ubranka dla dzieci, kocyk minky) lub nauczyć się konstruować wykroje na miarę, czy zapoznać się jedynie z danym typem wykończenia.

  Ilość warsztatów, w których weźmiesz udział zależy od Ciebie. Możesz skorzystać jednorazowo albo uczęszczać regularnie.  LOKALIZACJA

  Wrocław, Dąbie / Biskupin (okolice Tramwajowej). Dojazd tramwajami: 2, 4, 10, 1 oraz autobusami 145 i 146. Możliwość zaparkowania przed budynkiem.


  Liczba osób na zajęciach:

  W warsztatach bierze udział jedna lub dwie osoby, w tym samy terminie. Każda osoba jest umawiania niezależnie i pracuje z własnym programem, nie przeszkadzając drugiej osobie. 

  Zabierz na zajęcia siostrę, mamę, przyjaciółkę, chłopaka, brata, a oboje zapłacicie za 4h zajęcia 100 zł/osoby :) Nie musicie szyć tego samego!

  Zakres programowy

  Jeśli pierwszy raz siadasz do maszyny szyjemy poszewkę na zakładkę i torbę. Zaczynamy od prostej rzeczy, by oswoić się z maszyną do szycia, akcesoriami, typami szwów i nauczyć równego cięcia tkaniny.

  Jeśli znasz już podstawową obsługę maszyny wybieramy zakres pod Twoje oczekiwania :) To może być bluzka z zaszewkami, sukienka z podszewką lub z dresówki, spódnica ołówkowa, z koła, bluza, legginsy, kocyk minky czy ubranka dla dzieci. W ofercie kopiowanie i dopasowywanie wykrojów z gazet a nawet dla zainteresowanych zajęcia z konstruowania wykrojów.  Opinia o warsztatach

  Ania napisała tak: "Justyna to oaza spokoju, która potrafi wskazać prawidłową drogę w szyciu. Rzeczy uszyte pod jej okiem są perfekcyjne a technika szycia dzięki kilkukrotnym powtórzeniom co i jak krok po kroku na zawsze pozostanie w pamięci i.pomoże w uszyciu innych wspaniałości ;) Myślę, że jeszcze nie raz odwiedzę pracownię Na maszynie, by zgłębiać tajniki szycia."


  Opinia Justyny: "Justyna to świetna nauczycielka, pod jej okiem nawet kompletny amator jest w stanie stworzyć coś "własnymi rencami" i poczuć się jak absolutny numer jeden we wszechświecie xD I co najważniejsze - potrafi zarazić swoją pasją szycia :) ")


  Zapraszam!
  Justyna
  Pracownia Na Maszynie