lutego 06, 2020

O mnie

Cześć!

Mam na imię Justyna i szyję od 3 roku życia. Moja babcia była krawcową i to ona rozwijała we mnie kreatywność i zamiłowanie do robótek ręcznych. Moja pierwsza maszyna była ręczna, na korbkę, ale nie wystarczała i szybko zamieniłam ją na ciężkiego, metalowego łucznika.

W szyciu uwielbiam zabawę kolorem i formą. Konstruowanie wykrojów to mój konik, a możliwość zabawy z materiałem pozwala mi połączyć techniczne i artystyczne aspekty mojej wyobraźni. Cenię wysoką jakość wykonania, z zachowaniem technik krawieckim i kreatywne podejście do tematu.

Jestem osobą wierzącą w Boga i staram się, by wartości z Pisma Świętego były moją podstawą w życiu. Należę do wspólnoty Wrocław dla Jezusa. Na co dzień uwielbiam długie spacery, czytanie książek i fotografowanie. Lubię przeglądać blogi z aranżacją wnętrz i cukiernicze. Cenię dobrze zaparzoną kawę <3 Lubię spędzić trochę czasu nad konstrukcją wykrojów od podstaw, chociaż wiem, że dla wielu osób to szaleństwo! Uwielbiam planszówki, The Big Banh Theory i puzzle :D

Moją pracą jest uczenie szycia w mojej pracowni we Wrocławiu i prowadzenie dwóch marek: Na Maszynie oraz Boże Dzieło, gdzie własnoręcznie szyję akcesoria i odzież. Uwielbiam uczyć innych i zarażać ich pasją do rękodzieła. W dzisiejszym zmechanizowanym, skomputeryzowanym świecie umiejętność wykonania czegoś samemu jest wspaniała!

Jeśli chcesz mnie lepiej poznać i zobacz, jak wygląda na zajęciach obserwuj mnie na instagramie.O mnie w mediach:


Projektant tygodnia – NA MASZYNIE --> Fu Ku blog - wywiad


Justyna Wójcik, szycie, wrocław, krawiectwo, warsztaty, na maszynie
Justyna Wójcik, szycie, wrocław, krawiectwo, warsztaty, na maszynie
Justyna Wójcik, szycie, wrocław, krawiectwo, warsztaty, na maszynie

Prezentacja marek i produktów w mediach (wybrane artykuły):


Prezentacja produktu Na Maszynie na feszyn.com
Prezentacja produktu Na Maszynie u Tworzyciele Wrocław


Nagrody i wyróżnienia:


Orły kształcenia 2018 - laureat w mieście Wrocław (ocena 8.9/10)

30 kreatywnych Wrocławia w kategorii Biznes (2015)


Justyna Wójcik, szycie, wrocław, krawiectwo, warsztaty, na maszynie


Konkurs ekologiczny "Miejsce na Skarby" - ulicaekologiczna.pl - główne wyróżnienieJustyna Wójcik, szycie, wrocław, krawiectwo, warsztaty, na maszynie


Jeśli interesuje Cię współpraca, proszę skontaktuj się ze mną :) Z przyjemnością rozważę propozycję.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza